حضور امیر شوکتی در کمپین سان‌استار

دوستان عزیز ما در تیم تولید محتوای سان‌استار در راستای کمپینی با نام «Sky the limit» یا «سقف آرزوهات آسمون باشه» با امیر شوکتی مدیرعامل تحلیل ارتباط گفتگویی داشته اند و این گفتگو را در صفحه اینستگرامشان منتشر کرده اند. در این گفتگو امیر از تجربیات، شکست‌ها و سقف آرزوهایش میگوید که در ادامه میخوانید:


اگر اهل تلگرام باشید، حتما روبات «حرف به من» رو می‌شناسید. روباتی که به وسیله‌ی اون می‌تونید از دوستان‌تون پیام ناشناس دریافت کنید. امیر شوکتی جوان متولد ۱۳۷۳ طراح و ایده‌پرداز این روبات تلگرامیه و فقط در سه ماهه‌ی پایانی سال گذشته تونسته ۱۰۰ میلیون تومان از این ربات تلگرامی درآمد داشته باشه.

«بیست سالم که بود با کمی قرض و وام سعی کردم یک ایده‌ی استارت‌آپی رو گسترش بدم.ایده‌ی خوبی بود اما خیلی زود شکست خورد و من موندم و ۷۰ میلیون بدهی!» این را امیر شوکتی می‌گوید و ادامه می‌دهد:«با ارائه‌ی امکان ساخت بات در تلگرام، شاید ۱۰ تا ۱۵ تا ایده‌ی مختلف رو در بستر بات‌های تلگرامی امتحان کردم. هیچ کدوم موفق نبود تا اینکه بات تلگرامی حرف‌به‌من رو نوشتم. معرکه بود، ظرف یک هفته ۷۰۰ هزار نفر عضوش شدن»

از امیر می‌پرسیم که سقف رویاهای تو کجاست؟ آینده رو چطور می‌بینی؟

جواب می‌دهد:«نمی‌شه برای رویاها سقفی گذاشت. واقعا سقف رویاها آسمونه! مثلا اگر سقف رویای من این بود که در سه ماه انتهای سال ۹۵ درآمد روبات حرف‌به‌من به ۱۰۰ میلیون تومن برسه، الان دیگه انگیزه‌ای برای ادامه نداشتم چون به رویاهام رسیده بودم. یا اصلا فرض کنید که من بخوام در پروژه‌ی ایلان ماسک سال ۲۰۱۹ برم کره‌ی ماه و این رویای من باشه. خوب بعدش چی؟ سال ۲۰۲۰ چی؟ هر رویایی فقط یک پله در مسیر زندگیه و این مسیر انتهایی نداره. باید با تمرکز و جدیت به پله‌ی بعدی فکر کرد و هیچ وقت از موفقیت قانع نشد»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *